Atsakomybės ribojimas

36

Portalo VILKAVIŠKIO.INFO specializacija – informacijos ir žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas. Tačiau už straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas.

Informaciniame portale VILKAVIŠKIO.INFO teikiama informacija bei publikuojami straipsniai gali būti naudojami asmeniškai, nesiekiant komercinių tikslų, tačiau be VILKAVIŠKIO.INFO redakcijos raštiško sutikimo negali būti viešai publikuojami tiek internete, tiek spausdintinėje žiniasklaidoje ar kituose informacijos šaltiniuose.

Virtualios visuomenės portalas gerbia publikacijų autorių teises ir jas gina. Portale publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai. Siųsdami redakcijai informaciją, jos autoriai besąlygiškai sutinka su čia išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis.

Portalo VILKAVIŠKIO.INFO pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. VILKAVIŠKIO.INFO gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. Pasaulinis tinklas nuolat kinta, todėl jokia paieškos ar indeksavimo technologija negali pateikti pilno visų prieinamų interneto svetainių sąrašo. VILKAVIŠKIO.INFO negali garantuoti ir negarantuoja, kad jūsų paieškos rezultatai bus išsamūs ir kad nuorodos į kataloge pateiktas interneto svetaines bus tikslios jūsų paieškos metu. VILKAVIŠKIO.INFO nėra atsakinga už portale esančiame nuorodų pateiktų svetainių turinį.

Žmonės ir asmenys, siunčiantys portalui VILKAVIŠKIO.INFO pranešimus, besąlygiškai sutinka su redakcijos taisyklėmis dėl informacijos koregavimo ir skelbimo:

– portalas įsipareigoja siekti, kad pateikiama informacija būtų kuo tikslesnė;

– Paskelbtos informacijos autorių teisės priklauso portalui, jeigu ją skelbiančios įmonės, agentūros ar atskiri asmenys prie pranešimo nenurodė kitaip arba nėra abipusių susitarimų tarp redakcijos ir šių asmenų.

Portale naudojama Open Source programinė įranga (Mambo/Joomla programinės įrangos paketas su papildomais moduliais), o svetainės puslapių grafinio adaptavimo elementų sukūrimo teisės priklauso jų kūrėjams ir negali būti kopijuojamos.

VILKAVIŠKIO.INFO negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

VILKAVIŠKIO.INFO gerbia lankytojų privatumą ir įsipareigoja trečiosioms šalims neperduoti lankytojų duomenų.

Redakcija neatsako už lankytojų pareikštas nuomones straipsnių komentaruose, tačiau stengiasi, kad jų komentarai neprieštarautų galiojantiems LR teisės aktams ir pasilieka teisę komentarus cenzūruoti. Jeigu pastebėjote nekorektiškų komentarų, prašome apie juos pranešti – reaguosime nedelsdami.

Redakcija nustato, kad komentaruose negalima elgtis kitaip, nei nurodo LR įstatymai. Draudžiama skelbti nuorodas į kitus internetinius puslapius.

Šias teises ir pareigas reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai ir tarptautinės teisės aktai.

VILKAVIŠKIO.INFO pasilieka teisę keisti organizuojamų žaidimų taisykles bet kada be išankstinio perspėjimo.

Nuoširdžiai prašome portalo lankytojų apie pastebėtus netikslumus ir informacijos/programavimo klaidas pranešti portalo redakcijai.