Grupė „69 Danguje“ kardinaliai keičia įvaizdį: „Atradom save kaip ponius!“

210

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, mažųjų laukia dar neregėta pasakiška puota, kur bendrą kalbą suras monstrai ir princai, raganos ir superherojai, keisčiausi ir labiausiai visame pasaulyje vaikų pamilti personažai. Juos įkūnys ryškiausios šalies scenos žvaigždės – kultiniai apdovanojimai „Vaikų balsas 2017“ žada nukelti į tikrą burtų ir muzikos miestą.

Renginio metu svarbiausias – vaikų balsas. Bus paskelbti ir apdovanoti Lietuvos mažųjų žiūrovų išrinkti mylimiausi – grupė, knyga, filmas, TV laida, daina, vlogeris, sportininkas, iškili asmenybė, atlikėjai ir aktoriai – renginį tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos transliuos TV3 televizija.

Apdovanojimus nuspalvins dar niekur nematyti įspūdingi šou pasirodymai, kurių detales išduoda renginį organizuojantys kūrybos namai ELITAZ. Grupės „69 Danguje“ merginos Nijolė Pareigytė, Goda Alijeva ir Ingrida Martinkėnaitė vaikų puotai rengia neeilinį pasirodymą. „69 Danguje“ įkūnys viso pasaulio mergaičių dievinamus arkliukus iš filmuko „My Little Pony“. Nijolė taps pareigingąja (sutapimas?) ir protingąja Kibirkštėle (angl. Twilight Sparkle), Goda įkūnys gražuolę mados dizainerę Retenybę (angl. Rarity), o Ingridai teko atletiškosios Vaivorykštės (angl. Rainbow Dash) vaidmuo.

„Atradom save ponių pavidalu. Ypač smagu, kad šie personažai – taip stipriai pamilti vaikų. Tai suprantu pažiūrėjusi į savo dukrą, ji turi pilną „My Little Pony“ kolekciją – nuo pliušinių iki vonioje maudomų žaislų. „Puzzle“ dėlionės, lipdukai, piešimo ir užduočių knygelės – viskas pas mus su šiais poniais. Godos ir Ingridos vaikai neatsilieka. O mes, būdamos mamos, puikiai suprantame, kokie svarbūs šie arkliukai yra vaikams“, – pasakoja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Poniais virtusios scenos divos atliks kūrinį „Kai pravirksta angelai“.

„69 Danguje“, Agnė Juškėnaitė, Gabrielius Vagelis, „Lietuvos talentų“ nugalėtojas žonglierius Kasparas Bujanauskas, Tadas Juodsnukis, Sasha Song, „Eurovizijos“ atrankų žvaigždė Paula Valentaitė ir kiti – apdovanojimuose „Vaikų balsas 2017” nusikels į vaikystę ir kiekvieną mažąjį žiūrovą pavers burtininku. Jau birželio 1 dieną, 19.30 val., per TV3. Į sostinės „Siemens“ areną, kur vyks renginys, duris atveria bilietų platintoja „Tiketa“.