Kaip pasirinkti tinkamą krovinių pervežimo partnerį?

275

Globaliame pasaulyje, kur praktiškai neliko sienų tarp valstybių, o prekės gali netrukdomos pasiekti net ir tolimiausius kampelius, yra labai svarbu turėti patikimus ir logistikos partnerius. Ši verslo sritis neabejotinai yra viena svarbesnių mūsų šaliai, kurios pagalba įmonės gali importuoti, eksportuoti ir pristatinėti savo produkciją klientams vidaus rinkoje. Be abejo kiekvienas verslas siekia, kad krovinių pervežimas vyktų kuo sklandžiau ir pasiektų numatytą tikslą laiku be jokių trukdžių. Todėl būtina turėti partnerius, kuriais galima būtų pasitikėti ir kurie galėtų imtis net ir pačių sudėtingiausių projektų bei efektyviai koordinuotų visus krovinių pervežimo procesus. Būtent tokią partnerystę savo klientams siūlo Kaune įsikūrusi tarptautinių pervežimų ir logistikos srityje dirbant įmonė „KD Jupiter“.

Per daugiau kaip 13 veiklos metų sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti užsakovams sprendimus, kurie ne tik sutaupo laiko, bet ir yra efektyvesni bei ekonomiškai naudingesni. Įmonės pagrindinė veikla – tarptautinis krovinių vežimas kelių, oro ir jūros transportu bei įvairių krovinių gabenimo ir logistikos paslaugos Lietuvoje.  Pagrindinis tikslas – pasiūlyti klientams pilną logistikos grandinės koordinavimą, siekiant greitesnio ir sklandesnio krovinių pristatymo. Būtent toks požiūris į klientus, jų poreikių patenkinimo svarba ir gebėjimas rasti sprendimus įvairiose situacijose yra tai, kas motyvuoja įmonę ir išskiria ją iš kitų.

Pagrindinis KD Jupiter sėkmės receptas yra tai, kad visi klientai yra vienodai svarbūs, nepriklausomai nuo to, kiek ir kokių krovinių veža ar kuriomis paslaugomis naudojasi. Profesionalių „KD Jupiter“ darbuotojų komanda užtikrina, kad visi susitarimai būtų įgyvendinami laiku. Jie nuolat domisi rinkos naujovėmis bei tobulina savo žinias. O bendradarbiavimas su partneriais iš viso pasaulio leidžia nuolat plėsti siūlomų paslaugų asortimentą.