Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pramoninės valymo sistemos: pasirinkimo galimybės

valymo-sistemos

Pramoninės valymo sistemos naudojamos įvairių paviršių valymui ir įsisenėjusių bei sunkiai pasiekiamų dėmių šalinimui. Minėtųjų sistemų pasirinkimo galimybės gana plačios, tačiau didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia vakuuminiai siurbliai, valymo sausu ledu įranga ir didelio slėgio plovimo įrenginiai. Visos sistemos turi savų privalumų ir savų trūkumų.

Pramoniniai vakuuminiai siurbliai
Tai viena praktiškiausių valymo sistemų, atitinkanti išrankiausio kliento poreikius. Vakuuminiai siurbliai naudojami praktiškai visiems valymo darbams. Tai itin patogi skysčių susiurbimo priemonė, be to, šie siurbliai gali būti naudojami ir sprogių dulkių siurbimui pramoniniuose objektuose.

Didžiausias minėtosios valymo sistemos privalumas – lengvas ir paprastas naudojimas. Iš tiesų visas darbas, kurį jums reikės padaryti – tai susirasti elektros kištuką. Pumpavimo greitį ir baliono dydį galima derinti prie konkrečios patalpos sąlygų, naudoti papildomus siurblius arba sumažinti jų kiekį. Šių siurblių darbinė terpė yra vanduo, todėl prietaisą galima naudoti įvairių paviršių valymui – medienai, stiklui, plastikui ir t. t.

Vakuuminių siurblių pasirinkimo galimybės leidžia išbandyti skirtingų gamintojų siūlomus modelius. Paprastesnio veikimo siurbliai vertinami dėl itin lengvos priežiūros ir ilgaamžiškumo, sudėtingesni (pvz., trijų fazių) užtikrina kokybišką darbą be pertraukų (konkrečiu atveju – trijų pamainų veikimą).

Valymas sausu ledu
Sauso ledo panaudojimas valymo darbuose yra vienas inovatyviausių sprendimų, žavintis savo patikimumu, ekologiškumu ir lengvu naudojimu. Didžiausias minėtosios valymo sistemos privalumas – visiškai saugus paviršių valymas. Šio proceso metu kaip valymo medžiaga naudojamas sausas ledas – kietas anglies dioksidas. Sausas ledas yra nedegus, netoksiškas ir bekvapis, todėl itin dažnai naudojamas išskirtinių higienos sąlygų reikalaujančiose pramonės šakose.

Šios įrangos veikimo principas yra paprastas, tačiau unikalus – suspaustas oras yra maišomas su sauso ledo granulėmis. Gautas mišinys nukreipiamas į valomą paviršių. Sauso ledo granulės atsimušimo metu susprogsta ir šiuo būdu trupina dangos nešvarumus. Itin žema temperatūra padidina trapumą ir tuo būdų užtikrina efektyvų rezultatą.

Valymas sausu ledu – tai vienas saugiausių ir ekologiškiausių valymo būdų, užtikrinantis maksimalią švarą, be to, nuvalyti paviršiai lieka visiškai sausi, jų struktūra ar fizinės ypatybės nepakinta. Ši valymo priemonė naudojama medienos, plastiko, stiklo, aliuminio, chromo, nikelio ir kitų medžiagų valymui. Prietaisas tinka ir į elektros lizdą įjungtų įrenginių valymui, kadangi sausas ledas nėra laidus elektrai. Pats valymas nesudaro jokių papildomų atliekų, todėl tai itin praktiškas sprendimas didelių pramoninių agregatų ar patalpų valymui, t. y. išvengiama valymo atliekų šalinimo išlaidų. Valymo procesas yra ekologiškas ir atitinka Lietuvos Respublikos numatytas higienos normas, todėl yra plačiai naudojamas maisto, medicinos ir farmacijos pramonėje. Tai puikus būdas, leidžiantis pasiekti siauras landas ir sunkiai prieinamas vietas, neardant ir neišmontuojant viso valomo objekto.

Didelio slėgio plovimo įrenginiai
Valymo sistemos, išsiskiriančios itin aukštu slėgiu, naudojamos tuo atveju, kai nebeužtenka įprastų plovimo įrenginių galios. Šie įrenginiai gali sukurti didesnį nei 2 000 barų slėgį ir dirbti tiek su karštu, tiek su šaltu vandeniu. Tinkamai naudojami įrenginiai nešvarumus ir purvus dažniausiai šalina be papildomų cheminių valymo priemonių.

(Visited 135 times, 1 visits today)
123456